Skip to main content

Pytania i odpowiedzi

Subskrybuje zawartość
Powered by Question2Answer
Zaktualizowano: 22 min. 3 sek. temu

Przekroczony limit w ./content/jpg-cache w dLibra

czw., 2017-10-05 13:30
Witam,

 

od jakiegoś czasu w pliku wrapper.log pojawia się komunikat o przekroczeniu limitu wielkości cache dla ./content/jpg-cache.

Uniemożliwia to wejście do panelu redaktora systemu dLibra.

Jak to naprawić?

 

Pozdrawiam

widok rightSplitted w aplikacji czytelnika

wt., 2017-08-22 14:50

Dzień dobry,

 

pytanie dotyczy wyglądu aplikacji czytelnika, plik pages.xml, kolumna rightSplitted. logicznie powinno się dać ustawić tam dwa komponenty obok siebie tylko jak... przykadowo:

<component name="pl.psnc.dlibra.web.comp.pages.components.AsyncComponentWrapper">             <id>latest</id>           <place>rightSplitted</place>             <position>1</position> </component> <component name="pl.psnc.dlibra.web.comp.pages.components.BasicCollectionStatsComponent">           <place>rightSplitted</place>             <position>2</position> </component>   powoduje ustawienie faktycznie na "połówce" strony ale jeden pod drugim. ustawiając position na taką samą wartość pojawia się tylko jeden komponent. Sądzę że gdzieś trzeba wpisać parametr mówiący że jeden z nich ma być z lewej drugi z prawej. Niestety w dokumentacji nie znalazłem takich informacji stąd prośba o pomoc.   Pozdrawiam

jak mogę dodawać pliki?

pon., 2017-08-14 09:30

prowadzę firmę wydawniczą (opracowania i wydawanie książek,albumów w ramach zleceń).Jak mógłbym dodawać   pliki do FBC czy to w ramach umowy?gdzie się kontaktować?                                                    

dlibra użytkownik IP x-forwarded-for

czw., 2017-07-13 11:04
Jak zmusić dlibrę, żeby uwierzytelnianie dla użytkownika IP odbywało się na podstawie adresu IP z nagłówka x-forwarded-for?

Odpowiedź: dLibra 5.8.4 i brak statystyk

pon., 2017-07-10 10:42
Proszę wykonać kopię bezpieczeństwa aplikacji czytelnika, a następnie upewnić się czy w pliku periodic.xml (aplikacji czytelnika) nie występuje zadanie  <periodic-task logicClass="pl.psnc.dlibra.web.comp.periodic.JarSigningTask"> jeśli tak, proszę je usunąć i wykonać restart tomcata.

dLibra 5.8.4 i brak statystyk

pt., 2017-07-07 09:29
W maju zainstalowałem wersję dLibry 5.7.2 i nie działało w niej wyszukiwanie materiałów, postanowiłem że zainstaluję wersję 5.8.4 oczywiście szukaja działa, jednak przestały działąć statystyki i za miesiąc czerwiec już ich nie mam. Czy statystyki domyślnie są wyłączone czy to trzeba gdzieś skonfigurować, coś dograć?